MEIST

 

AngoraRabbitTours on pereettevõte. Angoora küülikuid kasvatame alates 2009 aastast.Oleme Eesti suurim angoora küülikuid kasvatav ettevöte. Meie põhitegevuseks on turism ja angoora villast lõnga ja toodete müük .
Angoora küülik Öör

Alates 2014 kevadest on farm avatud külastajatele.Pakume farmi külastust, mille käigus on võimalik tutvuda angoorade pidamisega,jutustame pönevaid fakte küülikutest üldiselt.Huvilised saavad näha kuidas pügatud villast valmib vokil lõng.Meie väiksest poest saab osta suveniire,   lõnga ja kudumeid.
Tuur kestab orjenteeruvalt 1 h tund ja selle käigus vaatame küüliklat, räägime angooradest ja õpime kederavarrega lõnga tegema.Väikestele lastele leiame neile jõukohast tegevust.
Samuti pakume väikelastele ka küülikuga pildistamise võimalust.Meie poolt sõbralik ja atraktiivne küülik, teie poolt pisipõnn ja fotograaf.Kõõlikut saab katsuda, teha pai.

angoora lõngad 053
Farmi külastus on ainult ettetellimisel , kas telefoni või meili teel, et oskaksime Teid oodata.AngoraRabbitTours on avatud aastaringselt.Tere tulemast!

Telefonile vastab perenaine Airi Poll +372 56 501 119

Kui Teil on soov küülikuid sööta, siis selleks sobib kõige paremini puhtaks pestud porgand,öun.Tuur on sisetingimustes.
Palume külastajate lemmikud (koerad, kassid ) autosse jätta.Hea tuju`palun kaasa

meil : airihiiekivi@gmail.com
_MG_3703